Koncert Pieśni Maryjnych

skepe-kosciol-oltarz-glowny-10aa

aaa22

 

 

 

 

 

W miesiącu maju, który – jak co roku – dedykowany jest Maryi zapraszamy na koncert pieśni maryjnych „Królowo Polski módl się za nami” w wykonaniu młodych adeptek sztuki: Joanny Słowińskiej – mezzosopran i Aleksandry Wypych – fortepian.

W programie m.in.: „Ave Maria” – trzy różne utwory pod tym samym tytułem, skomponowane przez M.Lorenca, F.Schuberta i G.Cacciniego,  „Dignare, o Domine” J. F.Handla, „Vergin tutto amor” F.Durante, „Z dawna Polski Tyś królową” i inne pieśni maryjne anonimowych twórców, jak również recytacje. Wstęp wolny.

 

                                    Koncert odbędzie się 13 maja 2017 o godz. 19.15

 

 

 

 

koncert-1

koncert-3

koncert-4koncert-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Joanna Słowińska – Absolwentka Ogniska Muzycznego we Włocławku w klasie fortepianu, uczennica PSM II st. im. Henryka Melcera w Kaliszu w klasie śpiewu solowego, studentka III roku studiów licencjackich na kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej na Wydziale Pedagogiczno-Artystycznym w Kaliszu Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Aleksandra Wypych– Absolwentka PSM II st. im. Henryka Melcera w Kaliszu w klasie fortepianu, studentka III roku studiów licencjackich na kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej na Wydziale Pedagogiczno-Artystycznym w Kaliszu Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.